Pružiny z drátů

Pružiny z drátů

Na našich CNC strojích vyrábíme pružiny nebo různé tvary z drátů o různých velikostech a průměrech. Tvary mohou být dvoj, nebo trojrozměrné.

 

Pružiny z drátů skladem

Díky našemu širokému programu skladových pružin, který obsahuje několik průměrů drátů a různých materiálů a díky rychlým výměnám u našich storjů můžeme naídnout jak malé, tak i středně velké série pružin z drátů za zajímavé ceny. Všechny normalizované pružiny jsou k dispozici v našem skladě a můžete je snadno objednat online přes náš webový obchod. Pro představu nahlédněte do našeho katalogu.

Objednávka online přes e-shop

 

Pružiny z drátu vyráběné na zakázku

Prakticky všechny pružiny z drátu se vyrábějí na zakázku podle výkresů nebo modelu. Naši technici Vám rádi při návrhu pružin poradí.

Pošlete nám Váš dotaz
var _paq = _paq || [];_paq.push(['trackPageView']);_paq.push(['enableLinkTracking']);_paq.push(['enableHeartBeatTimer', 10]);(function() {var u="//tracker.leadexpress.nl/";_paq.push(['setTrackerUrl', u+'piwik.php']); _paq.push(['setSiteId', 1191]); var d=document, g=d.createElement('script'),s=d.getElementsByTagName('script')[0]; g.type='text/javascript'; g.async=true; g.defer=true; g.src=u+'piwik.js'; s.parentNode.insertBefore(g,s);})();

logo alcomex