Aktualizace stavu na COVID-19

Alcomex logo deurveren

ALCOMEX: VÁŠ PARTNER V PRUŽINÁCH

7. května 2020

 

Doufáme, že vy, vaši blízcí a kolegové zůstáváte během této vážné krize zdraví. Chceme vám poděkovat za pokračující důvěru, kterou jste dali společnosti Alcomex.
V našem předchozím dopise jsme vás informovali o všech opatřeních, která Alcomex přijal. Prostřednictvím této komunikace vám přinášíme aktuální informace o tom, kde jsme dnes.

Správní rada Alcomexu každodenně přezkoumává situaci a v případě potřeby přijímá okamžitá opatření. Naším primárním zaměřením bylo a nadále bude ochrana zdraví a bezpečnosti našich zaměstnanců a minimalizování rizik přenosu COVID-19 při současném zachování našich provozů. Jsme rádi, že můžeme potvrdit, že jsme schopni zajistit všechny úrovně služeb na základě požadavku zákazníka. Všechny týmy Alcomexu nadále vyvíjejí maximální úsilí, aby zajistily včasné dodávky všem zákazníkům.

Dnes jsou všechny naše výrobní závody otevřené kromě indické pobočky, která se tento týden restartuje s dočasně sníženou kapacitou. Organizovali jsme se však takovým způsbem, abychom kompenzovali ztrátu produkce v jiných továrnách. Nyní se vše vrátilo do běžného provozu. Prodejní pobočky jsou funkční ve všech zemích.

Ve společnosti Alcomex vidíme mnoho pěkných příkladů toho, jak se naše týmy zaměřují na to, aby vám sloužily co nejlepším způsobem a jak zůstat v kontaktu s vámi. Níže uvádíme některé příklady.


 

Univerzální závěsný systém pro oddělení pracovního prostoru

HZ Solutions vyvinula toto inteligentní řešení, které pomáhá respektovat předpisy sociálního distancování v kancelářích, obchodech, restauracích atd.

Zásobování pružinamy pro dýchací přístroje

Naše továrna v Brně dokázala zajistit velký nárůst poptávky ze zdravotnictví po pružinách používaných v dýchacích přístrojích.

Soutěž v kreslení pro děti našich zákazníků v Nizozemsku

Se zavřenými školami v Nizozemsku uspořádal místní tým soutěž o kresbu v období kolem Velikonoc. Vítězové obdrží zdarma vstupenky do zábavního parku.

 

S přátelským pozdravem a přáním pevného zdravý!

Váš tým Alcomex

logo alcomex