O NÁS

Společnost Alcomex se specializuje na výrobu, vývoj, distribuci a prodej široké řady skladových pružin a výrobků z drátu a pásové oceli.

Díky moderním výrobním a distribučním centrům v Opmeeru (Nizozemsko), Moravanech u Brna (Česká republika), Gochu (Německo), Zielonce (Polsko), Paříži (Francie) a Pune (Indie) vám společnost Alcomex zaručuje technickou odbornost, optimální kvalitu, flexibilní dodání, kvalitní služby a výhodné ceny. Do sortimentu výrobků společnosti Alcomex patří: tlačné pružiny, torzní pružiny, ploché pružiny, talířové pružiny, tažné pružiny, tvarové pružiny z drátu, nástrojové pružiny, vratové pružiny, a mnoho dalších výrobků. Skladem máme k dispozici pružiny mnoha rozměrů a vyhotovení. Kromě toho vyrábíme velké množství pružin na míru podle specifikací a objednávky klienta a úspěšně je zavádíme v různých odvětvích – od jednoduchých průmyslových výrobků po vysoce kvalitní stroje, od stavebnictví po automobilový průmysl, od automatu na kávu po konstrukci letadel. Společnost Alcomex je jedním z největších evropských výrobců řešení pro průmyslová a garážová vrata a je známá svým přesným načasováním, vysokou kvalitou, technickými znalostmi a výhodnými cenami. Společnost Alcomex také dodává speciální pružiny pro pokročilé technické použití, jako je například optika a lékařství. Pružiny společnosti Alcomex se vyrábějí v souladu s normami DIN/EN z vysoce kvalitní pružinové oceli a podléhají přísné kontrole kvality. Součástí společnosti Alcomex je také oddělení výzkumu a vývoje, které je vyhrazeno trvalému zlepšování naší nabídky.

Chcete se o nás dozvědět více? Poté si projděte naši interaktivní brožuru níže (poznámka: načtení brožury může chvíli trvat)

logo alcomex