Zemědělství

Zemědělství

Agrotechnika je často sezónní. Mnoho pružin se používá do různých strojů pro zemědělství, ornictví, zahradnictví, ovocnářství, stavbu skleníků a chov dobytka. To se může lišit od pružinových hrotů pro stroje na seno až po dlouhé spirálové pružiny, které se používají u sklízečů brambor. Abychom na to mohli dobře reagovat, držíme skladové zásoby jejich produktů pro mnoho zákazníků. Jedná se o velmi široký sortiment, což znamená, že dobré logistické zázemí je naším požadavkem. Na Alcomexu najdete ty nejlepší pružiny pro zemědělství a zahradnictví.

KONTAKTUJTE NÁS NEBO OBJEDNEJTE PŘÍMO!

Potřebujete standardní pružiny pro vaši zemědělskou techniku ​​nebo hledáte pružiny na míru? Poté položte svůj dotaz vyplněním kontaktního formuláře níže a my se vám co nejdříve ozveme s vhodným řešením. Už víte, co potřebujete? Objednávejte snadno a rychle v našem internetovém obchodě, kde máme skladem více než 4000 druhů pružin.

  • Max. file size: 10 MB.
    Vložte technický výkres nebo fotografii (max. 24 Mb).
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

var _paq = _paq || [];_paq.push(['trackPageView']);_paq.push(['enableLinkTracking']);_paq.push(['enableHeartBeatTimer', 10]);(function() {var u="//tracker.leadexpress.nl/";_paq.push(['setTrackerUrl', u+'piwik.php']); _paq.push(['setSiteId', 1191]); var d=document, g=d.createElement('script'),s=d.getElementsByTagName('script')[0]; g.type='text/javascript'; g.async=true; g.defer=true; g.src=u+'piwik.js'; s.parentNode.insertBefore(g,s);})();

logo alcomex