Konstrukce

Konstrukce

Stavebnictví se skládá z různorodých společností. Udržitelnost je v tomto odvětví důležitým pojmem. Kov je odolný a spolehlivý produkt a používá se v mnoha aplikacích. Společně s nebytovými stavebními firmami a instalačními firmami v oblasti elektroinstalací, vodních, světelných, obrazovkových, zatemňovacích a vzduchových instalací vyvíjíme udržitelná pružinová řešení z kovového drátu.

Kvůli extrémně se měnícímu klimatu po celém světě je mnoho budov, mostů a konstrukcí vybaveno tlačnými a torzními pružinami. Používají se například v základech pod vysokými budovami, aby absorbovaly vibrace zemětřesení. Pro zajištění stabilizace jsou na mostech a konstrukcích namontovány tlačné pružiny, tažné pružiny i zkrutné pružiny. Torzní pružiny se používají v garážových vratech k jejich otevírání nebo zavírání.

KONTAKTUJTE NÁS NEBO OBJEDNEJTE PŘÍMO!

Potřebujete standardní pružiny pro stavbu nebo hledáte pružiny na zakázku? Poté položte svůj dotaz vyplněním kontaktního formuláře níže a my se vám co nejdříve ozveme s vhodným řešením. Už víte, co potřebujete? Objednávejte snadno a rychle v našem internetovém obchodě, kde máme skladem více než 4000 druhů pružin.

  • Max. file size: 10 MB.
    Vložte technický výkres nebo fotografii (max. 24 Mb).
  • Hidden
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

logo alcomex