Verenfabriek VIOD

Verenfabriek VIOD

Společnost Technische Verenfabriek VIOD věří v úzkou spolupráci se svými zákazníky již od roku 1950. VIOD Veren poskytuje spolehlivá zákaznická řešení pro širokou škálu aplikací. Společnost VIOD Veren vyrábí automobilové pružiny, přítlačné pružiny, tažné, motokrosové pružiny, závodní pružiny, stabilizační tyče a mnoho dalšího. Společnost VIOD Veren kontaktujte se všemi svými technickými dotazy týkajícími se pružin.

Společnost VIOD Verenfabriek vám ráda pomůže rozvinout nápady, týkající se například používání a délky životnosti pružin na zakázku. Kontinuita vašich obchodních operací je  srdci VIOD Verenfabriek blízká. VIOD Verenfabriek vyrábí přítlačné pružiny, prodlužovací pružiny, torzní pružiny, drátěné pružiny, pojistné kroužky, listové pružiny a tažné pružiny, které se specializují na silnější řešení pružinových drátů. Kromě toho vlastní pokročilé, počítačem řízené plně automatické a poloautomatické pružinové navíjecí stroje, soustruhy, brusky, postřikovací stroje, kalicí a temperovací pece a také vlastní epoxidovou stříkárnu.


Kontaktní údaje

Verenfabriek VIOD B.V.
Keulschevaart 22
3621 MX Breukelen
Nizozemí
Telefon: (+31) 0346 262 550
E-mail: info@viodveren.nl
Webové stránky: www.viod-springs.com
Certifikace: ISO 9001:2015


Výrobni Kapacity

Společnost VIOD dokáže  vyrábět tlačné, prodlužovací, torzní a ocelové pružiny z pružinového drátu KI-C (0,2 až 18 mm), nerezového drátu (0,2–15 mm), chrom-vanadiového drátu (10–80 mm), slitiny chromu a křemíku (1-16 mm), čtvercové pružinové oceli (1-10 mm) a obdélníkového drátu. Všechny výrobky jsou vyráběny v souladu s normami DIN (2095, 2096, 2097, 2098, 2088).

Segmenty

VIOD Verenfabriek vyvíjí pružiny a pružinová řešení pro různé segmenty trhu.

Zemědělství: Podávací šrouby, prodlužovací a přítlačné pružiny pro zemědělské stroje.

Infrastruktura a životní prostředí: Prodlužovací a přítlačné pružiny pro nádoby na odpad.

Rekreace: Prodlužovací a přítlačné pružiny pro herní a sportovní vybavení.

Petrochemický průmysl: Přítlačné pružiny pro rafinerie.

Stavebnictví: Přítlačné pružiny pro těžké průmyslové instalace (včetně jeřábů, sít, drtičů a dopravníků) a pro silniční stroje. VIOD také vyvíjí přítlačné pružiny pro žaluzie.

Lékařství: Cívky do lékařského vybavení.

Potravinářský průmysl: Přítlačné pružiny pro plnící stroje.

Automobilová technologie: Prodlužovací a přítlačné pružiny pro přívěsy. Torzní pružiny pro konstrukci přívěsu a jako jediní na trhu vyrábíme listové pružiny pro plachty.

logo alcomex