KVALITA

Společnost Alcomex věnuje kvalitě svých výrobků náležitou pozornost

Od myšlenky ke konceptu, nákresu, technickým informacím a odborným znalostem až k výrobě, dodání a následné kontrole – u společnosti Alcomex je ústředním motivem kvalita celého postupu. Naše výrobní postupy jsou již roky zavedeny v systému řízení kvality, a také jsme držiteli osvědčení ISO 9001.

Díky našim testům a kontrolám zaručujeme výrobky vysoké kvality a podle přání je stanovujeme ve výkazech. Nedávné a trvalé investice do nových strojů, hardwaru a softwaru nám umožňují poskytovat vám, našemu zákazníkovi, potřebnou péči. Pro naší činnost je vedle kvality mimořádně důležitá i ochrana životního prostředí. Proto jsme držiteli osvědčení ISO 9001. Společnost Alcomex má zavedený trvalý program dohledu a zlepšování ekologičnosti své činnosti.

 

var _paq = _paq || [];_paq.push(['trackPageView']);_paq.push(['enableLinkTracking']);_paq.push(['enableHeartBeatTimer', 10]);(function() {var u="//tracker.leadexpress.nl/";_paq.push(['setTrackerUrl', u+'piwik.php']); _paq.push(['setSiteId', 1191]); var d=document, g=d.createElement('script'),s=d.getElementsByTagName('script')[0]; g.type='text/javascript'; g.async=true; g.defer=true; g.src=u+'piwik.js'; s.parentNode.insertBefore(g,s);})();

logo alcomex