Strojírenství

Strojírenství

Strojírenství je jedním z našich nejdůležitějších prodejních trhů. Stroje jsou konstruovány pro všechny druhy průmyslových odvětví a díky naší flexibilitě můžeme pomoci předcházet výpadkům u zákazníků. Na mnohé z těchto trhů jsme dodavateli různých typů pružin, listových pružin a drátěných výrobků. Vzpomeňte si například na stroje v elektrotechnice, filtrační technice, zpracování plastů, zpracování kovů, interiérové ​​výstavbě a nábytkářském průmyslu. Zákazníci z těchto odvětví požadují pružiny, listové pružiny a drátěné výrobky s různými komplexními vlastnostmi.

Toto odvětví je jedním z největších sektorů společnosti Alcomex a skládá se z různých odvětví. Na mnohé z těchto trhů jsme dodavatelem různých typů pružin, listových pružin, drátěných výrobků. Vzpomeňte si například na stroje v elektrotechnice, filtrační technice, zpracování plastů, zpracování kovů, interiérové ​​výstavbě a nábytkářském průmyslu. Zákazníci z těchto odvětví požadují pružiny, listové pružiny a drátěné výrobky s různými komplexními vlastnostmi.

KONTAKTUJTE NÁS NEBO OBJEDNEJTE PŘÍMO!

Potřebujete standardní pružiny pro vaše stroje nebo hledáte pružiny na zakázku? Poté položte svůj dotaz vyplněním kontaktního formuláře níže a my se vám co nejdříve ozveme s vhodným řešením. Už víte, co potřebujete? Objednávejte snadno a rychle v našem internetovém obchodě, kde máme skladem více než 4000 druhů pružin.

  • Max. file size: 10 MB.
    Vložte technický výkres nebo fotografii (max. 24 Mb).
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

var _paq = _paq || [];_paq.push(['trackPageView']);_paq.push(['enableLinkTracking']);_paq.push(['enableHeartBeatTimer', 10]);(function() {var u="//tracker.leadexpress.nl/";_paq.push(['setTrackerUrl', u+'piwik.php']); _paq.push(['setSiteId', 1191]); var d=document, g=d.createElement('script'),s=d.getElementsByTagName('script')[0]; g.type='text/javascript'; g.async=true; g.defer=true; g.src=u+'piwik.js'; s.parentNode.insertBefore(g,s);})();

logo alcomex