Strojírenství

Strojírenství

Strojírenství je jedním z našich nejdůležitějších prodejních trhů. Stroje jsou konstruovány pro všechny druhy průmyslových odvětví a díky naší flexibilitě můžeme pomoci předcházet výpadkům u zákazníků. Na mnohé z těchto trhů jsme dodavateli různých typů pružin, listových pružin a drátěných výrobků. Vzpomeňte si například na stroje v elektrotechnice, filtrační technice, zpracování plastů, zpracování kovů, interiérové ​​výstavbě a nábytkářském průmyslu. Zákazníci z těchto odvětví požadují pružiny, listové pružiny a drátěné výrobky s různými komplexními vlastnostmi.

Toto odvětví je jedním z největších sektorů společnosti Alcomex a skládá se z různých odvětví. Na mnohé z těchto trhů jsme dodavatelem různých typů pružin, listových pružin, drátěných výrobků. Vzpomeňte si například na stroje v elektrotechnice, filtrační technice, zpracování plastů, zpracování kovů, interiérové ​​výstavbě a nábytkářském průmyslu. Zákazníci z těchto odvětví požadují pružiny, listové pružiny a drátěné výrobky s různými komplexními vlastnostmi.

KONTAKTUJTE NÁS NEBO OBJEDNEJTE PŘÍMO!

Potřebujete standardní pružiny pro vaše stroje nebo hledáte pružiny na zakázku? Poté položte svůj dotaz vyplněním kontaktního formuláře níže a my se vám co nejdříve ozveme s vhodným řešením. Už víte, co potřebujete? Objednávejte snadno a rychle v našem internetovém obchodě, kde máme skladem více než 4000 druhů pružin.

  • Max. file size: 10 MB.
    Vložte technický výkres nebo fotografii (max. 24 Mb).
  • Hidden
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

logo alcomex