Prototypy

Prototypy

Prototypy se vyrábí na základě prvního konceptu a v případě potřeby jsou testovány v zařízeních společnosti Alcomex ohledně toho, zda jejich životnost a vypočtené síly odpovídají požadovaným parametrům.

Pro tyto účely má Alcomex k dispozici na různých výrobních místech v Evropě moderní strojový park, díky němuž je schopna provádět malosériovou výrobu za ekonomicky schůdných podmínek. Máme také několik možností výroby pružin z pásoviny v situacích, kdy nelze použít formu. V takovém případě je často využívanou metodou laserové řezání. Jedná-li se o velikou sérii, zvažují se možnosti poloautomatizované nebo plně automatizované výroby již ve fázi prototypu.

V první fázi je důležité mít informace o proveditelnosti návrhu. Za tímto účelem společnost Alcomex vytvořila specifické postupy pro výrobu prototypů. U složitých projektů vytvoří Alcomex projektový tým, v němž budou zástupci všech nezbytných oborů.

var _paq = _paq || [];_paq.push(['trackPageView']);_paq.push(['enableLinkTracking']);_paq.push(['enableHeartBeatTimer', 10]);(function() {var u="//tracker.leadexpress.nl/";_paq.push(['setTrackerUrl', u+'piwik.php']); _paq.push(['setSiteId', 1191]); var d=document, g=d.createElement('script'),s=d.getElementsByTagName('script')[0]; g.type='text/javascript'; g.async=true; g.defer=true; g.src=u+'piwik.js'; s.parentNode.insertBefore(g,s);})();

logo alcomex