Zařízení pro společný vývoj a testování

Zařízení pro společný vývoj a testování

testfaciliteiten alcomex testenV rámci komplexního výrobního procesu na principu „one stop shop“ a jako součást „plného servisu“ je zde vždy možnost jít cestou společné investice do řešení pro komplexní aplikace. Protože se často jedná o dlouhodobé projekty, které vyžadují investice, společný vývoj často začíná společnými konzultacemi. Protože je třeba ochránit zájmy všech zúčastněných firem, bývá často jedním z požadavků uzavření dvoustranné dohody o mlčenlivosti.

Kromě rozsáhlých možností v oblasti technologie a výroby je společnost Alcomex také schopna zajistit interní testování. Na počátku roku 2018 pobočka Alcomex v Opmeeru investovala do zcela nového testovacího centra (Fred Baas Spring Technology Innovation Centre).

var _paq = _paq || [];_paq.push(['trackPageView']);_paq.push(['enableLinkTracking']);_paq.push(['enableHeartBeatTimer', 10]);(function() {var u="//tracker.leadexpress.nl/";_paq.push(['setTrackerUrl', u+'piwik.php']); _paq.push(['setSiteId', 1191]); var d=document, g=d.createElement('script'),s=d.getElementsByTagName('script')[0]; g.type='text/javascript'; g.async=true; g.defer=true; g.src=u+'piwik.js'; s.parentNode.insertBefore(g,s);})();

logo alcomex