Alcomex Spring Works

Alcomex Spring Works

alcomex logo

Společnost Alcomex se specializuje na rozvoj a vývoj, výrobu, distribuci a prodej široké řady pružin a produktů z plechu.

Společnost Alcomex je jedním z největších evropských výrobců pružinových řešení pro různé průmyslové aplikace a je známá svými „včasnými“ službami, vysokou kvalitou a technickým know-how a konkurenceschopnými cenami.


Alcomex Spring Works, s.r.o
Modřická 70
CZ 664 48 Moravany u Brna
Tel. +420 547 244 200
Fax +420 547 244 214
E-mail: info@alcomex.cz
Webové stránky: www.alcomex.cz
Certifikace: ISO 9001:2015D


Svými moderními výrobními a distribučními centry v Opmeer (Nizozemsko), Moravany Brno (Česká republika), Goch (Německo), Zielonka (Polsko), Nędza (Polsko), Paříž (Francie), Sibiu (Rumunsko) a Pune (Indie), Alcomex zaručuje technické zpracování, optimální kvalitu, flexibilitu dodávek, servis a konkurenceschopné ceny.

wafios fmu 40

One stop shop

Alcomex usiluje o zavedení konceptu „one stop shop“. V praxi to znamená, že zajistíme podporu od začátku projektu, přes vývoj až po výrobu pružin. U kreslícího prkna využíváme naše technické znalosti a technologii, což znám umožňuje plnit specifické potřeby našich klientů. Investujeme do našich zákazníků a do našich zaměstnanců. Lidi klademe na první místo a vždy hledáme nejnovější výrobní technologie a způsoby, naše produkty jsou tak vysoké kvality. Přečtěte si více o našich strojních zařízeních, materiálech, speciálních výrobních technikách nebo o našem přístupu kompletního servisu.

 

logo alcomex