Alcomex začíná ve Španělsku

Rok 2022 začínáme založením další nové dceřiné společnosti naší skupiny v Evropě. Společnost se jmenuje „Alcomex Muelles“ a sídlí ve městě Valencie, třetím největším městě Španělska podle počtu obyvatel. Valencie je strategické město díky své poloze největšího španělského nákladního přístavu a zároveň největšího kontejnerového přístavu ve Středozemním moři.

Španělsko je trh s vysokým potenciálem pro průmyslové pružiny a pružiny garážových vrat. Naše pozice evropského lídra ve výrobě pružin pro průmyslová a rezidenční vrata nás již staví jako známého a očekávaného hráče na pyrenejském poloostrově. Těšíme se, že tam obsloužíme velké množství místních zákazníků. Co se týče průmyslových pružin, máme možnost oslovit důležitá odvětví, pro která naše více než 150letá zkušenost s výrobou pružin přinese významnou přidanou hodnotu.

Naše skupina má k tomuto novém trhu vysokou důvěru. Webové stránky i internetový obchod ve španělské verzi jsou aktivní a připravené obsloužit a informovat naše nové zákazníky.

Přejeme španělskému týmu hodně štěstí.

logo alcomex