Skroller S.L. představuje sklopné opěradlo

Inovace v elektrických skútrech

Společnost Skroller S.L., založená v roce 2019 ve Valencii, učinila revoluční vývoj ve světě elektrických skútrů. Vyvinuli a patentovali první skládací a přenosnou zádovou opěrku na světě, která nejen zlepšuje ovládání, stabilitu a pohodlí, ale také snižuje riziko nehod a zranění, čímž výrazně zlepšuje uživatelský zážitek.

Silná konstrukce pro maximální bezpečnost

Opěradlo Skroller je navrženo s robustním ocelovým jádrem, silnou páskou a držákem na koloběžku, který byl důkladně testován v laboratorních podmínkách. Díky tomu je extrémně odolný vůči všem druhům nárazů, což uživatelům umožňuje jezdit s jistotou a s vědomím, že jsou dobře chráněni.

Přizpůsobení různým hmotnostem uživatele

Jednou z výzev, kterým společnost Skroller čelila, bylo navrhnout motorovou pružinu, která by dokázala pojmout různé hmotnosti uživatelů při zachování funkčnosti a účelu produktu. To znamenalo poskytnout menší riziko nehod a zranění a také větší pohodlí při jízdě na elektrické koloběžce.

Spolupráce pro inovace: Skroller a Alcomex Springs Group

Skroller úzce spolupracoval s Alcomex Springs Group na vývoji malého válcového mechanismu s prodlužovacím popruhem, který funguje jako opěrka zad, když je připevněn k pasu uživatele. Tento mechanismus je navržen tak, aby se automaticky zasunul, když se přiblížíte k tyči, což umožňuje jezdci bezpečně se naklonit a relaxovat během jízdy.

Do výrobní fáze: sériová výroba na cestě

Po těchto vzrušujících aktivitách, které v některých vzbudily hlad, přišel čas na potěšení vnitřního člověka. Pro všechny účastníky bylo připraveno chutné, luxusní jídlo plné lahodných pokrmů. Kulinářský požitek poskytl ideální příležitost k neformálním rozhovorům a posílení týmového ducha.

Vyhlídka na úspěch

  „Naše technické týmy spolupracují s technickým týmem Alcomex Muelles na vylepšení a vývoji konečného funkčního modelu silové pružiny pro Skroller. To nám umožní spustit sérii v nadcházejících týdnech a vybudovat dobrý profesionální vztah pro nová řešení v budoucnosti,“ řekl Sergey Kazakov, generální ředitel společnosti Skroller belt. Díky skvělé týmové práci a slibné budoucnosti se Skroller S.L. s důvěrou se dívá na uvedení svého průlomového produktu. Toto skládací opěradlo slibuje poskytnout uživatelům elektrických skútrů zcela nový zážitek z jízdy, který klade bezpečnost, stabilitu a pohodlí na první místo.

logo alcomex