70 let společnosti HZ Solutions

Počátky společnosti HZ Solutions

V roce 1953 byly položeny základy toho, co je dnes známo jako HZ Solutions. Společnost byla tehdy založena pod názvem „Metalware Factory Het Zuiden“ a od té doby vystřídala několik majitelů. Důležitého milníku bylo dosaženo v roce 2018, kdy byla společnost HZ Solutions začleněna do skupiny Alcomex Springs Group, což znamenalo začátek nové kapitoly v její bohaté historii.

history hz solutions

Specialista na pružinová řešení

Již více než 70 let je společnost HZ Solutions známá jako specialista na vývoj kreativních řešení pružinových problémů specifických pro zákazníka. Její oddanost inovacím a spokojenosti zákazníků jí zajistila vedoucí postavení v oboru.

Slavnostní jubileum

Loni v létě se 70. výročí společnosti HZ Solutions slavilo ve velkém stylu. Pro společnost to byl výjimečný okamžik a pro některé znamenal také začátek nové kariéry ve společnosti HZ Solutions. Oslavy se konaly na krásném místě uprostřed přírody, kde se počasí ukázalo z té nejlepší stránky s teplotami nad 25 stupňů a jasným slunečním svitem.

hz solutions 70 years
alcomex hz solutions

Slavnostní aktivity

Odpoledne začalo vřelým přivítáním, které doprovázela káva a zákusek. Poté byli všichni rozděleni do dvou skupin, které se věnovaly řadě zábavných aktivit, včetně starých holandských her, jako je věšení džín, házení podkovou, závod ve vaně, lukostřelba a laserové hry. Rozmanitost aktivit vyvolala mezi účastníky nebývalou dávku fanatismu.

Kulinářské pohoštění

Po těchto vzrušujících aktivitách, které v některých vzbudily hlad, přišel čas na potěšení vnitřního člověka. Pro všechny účastníky bylo připraveno chutné, luxusní jídlo plné lahodných pokrmů. Kulinářský požitek poskytl ideální příležitost k neformálním rozhovorům a posílení týmového ducha.

Trvalá vzpomínka

Přestože večer pokročil a někteří se vraceli domů, nikdo neodcházel s prázdnou. Každý obdržel pěknou památku na výročí a vydařené odpoledne a večer. Pro mnohé, včetně vás, byla tato akce nejen oslavou minulosti, ale také příležitostí lépe poznat kolegy a společně budovat budoucnost. Vzhůru do dalších 70 let.

Zajímá vás, jak vám může společnost Alcomex a/nebo HZ Solutions pomoci s vaším problémem s pružinami?

logo alcomex