ALCOMEX: PŘIPRAVEN NA RESTART

Alcomex logo deurveren

ALCOMEX: PŘIPRAVEN NA RESTART

STATUS UPDATE ON COVID-19.

Jsou to přibližně 4 měsíce, kdy krize COVID 19 zasáhla trhy, na kterých je Alcomex aktivní.  Pro většinu z nás to bylo období s vážným dopadem na náš osobní i profesní život. To platí i pro společnost Alcomex a všechny její zaměstnance. Jsme rádi, že se s vámi můžeme podělit o to, že Alcomex prozatím zažehnal bouři. Ekonomiky v Evropě vykazují známky zotavení a my jsme v dobré kondici, abychom mohli našim zákazníkům poskytovat služby nutné pro úspěšné překonání nelehkého období.

Pro zdraví a bezpečnost našich zaměstnanců zůstávají v platnosti všechna hygienická opatřeník minimalizaci rizika šíření viru. Vedení Alcomexu situaci neustále přezkoumává a v případě potřeby na ni reaguje. Všichni si uvědomujeme, že virus COVID 19 ještě není pryč, i když statistiky skutečně vykazují v Evropě pozitivní známky, druhá vlna může přijít a my zůstaneme ostražití a opatrní.

Zároveň se nám podařilo udržet naši produkci na úrovních potřebných pro zabezpečení vašich potřeb. Na začátku krize jsme zaznamenali nárůst míry absence našich kolegů, ta je ale opět na normální úrovni. Všechny naše obchodní organizace zůstaly otevřené po celou dobu krize a jsou připraveny podporovat své zákazníky.

Zejména v posledních několika týdnech jsme si všimli pozitivních náznaků zotavení ve všech zemích v důsledku zrušení omezujících opatření, stejně jako v různých průmyslových odvětvích, podporovaných programy místních samospráv.

Alcomex, váš partner v oblasti pružin, je vám k dispozici a je připraven na restart. Váš kontakt je tu, aby vám pomohl se všemi vašimi požadavky a výzvami.

Váš Alcomex tým.

 

logo alcomex