Co vyrábíme

Co vyrábíme

Zde můžete získat více informací o způsobech výroby, které používáme, o službách, které poskytujeme, a o technické podpoře, kterou nabízíme, a tak zjistit, jaký přínos pro vás můžeme mít.

Kromě našeho širokého sortimentu běžných pružin, společnost Alcomex vyvíjí a vyrábí také technické pružiny a průmyslové výrobky z drátu a pásové oceli. Díky více než 25 letem zkušeností a příslušné odbornosti dokážeme se svými zadavateli spolupracovat již v počáteční fázi vývoje. Svoje technické znalosti využíváme již u konceptu, díky čemu dokážeme vyhovět specifickým potřebám každého zákazníka. Investujeme do svých zákazníku a pracovníků. Srdcem našeho podnikání jsou lidé a vždy hledáme nejnovější způsoby a metody výroby. Proto jsou naše výrobky skutečně kvalitní. Naše zavedené postupy jsou co nejúčinnější a nejflexibilnější, abychom dokázali zkracovat dodací lhůty a nabídnout atraktivní ceny.

var _paq = _paq || [];_paq.push(['trackPageView']);_paq.push(['enableLinkTracking']);_paq.push(['enableHeartBeatTimer', 10]);(function() {var u="//tracker.leadexpress.nl/";_paq.push(['setTrackerUrl', u+'piwik.php']); _paq.push(['setSiteId', 1191]); var d=document, g=d.createElement('script'),s=d.getElementsByTagName('script')[0]; g.type='text/javascript'; g.async=true; g.defer=true; g.src=u+'piwik.js'; s.parentNode.insertBefore(g,s);})();

logo alcomex