(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-KFG8FZ9'); Nový lisovací stroj HZ Solutions | Alcomex

Nový lisovací stroj HZ Solutions

Vzhledem k prudkému růstu přidala společnost HZ Solutions ke svým současným výrobním kapacitám nový lisovací stroj. To umožňuje společnosti HZ Solutions nabídnout svým současným i budoucím zákazníkům ještě lepší a širší sortiment listových pružin a listových produktů.

Společnost HZ Solutions se rozhodla pro 4 sloupový lis značky Haulick + Roos, typu RVD 100-910 s podavačem, dvojitou odvíjecí cívkou a rovnací stolicí značky Dreher a servopohonem od P/A.

Společnost HZ Solutions očekává, že bude schopna díky tomuto novém přírůstku vyrobit mnoho vynikajících produktů jak pro současné, tak i budoucí zákazníky.

var _paq = _paq || [];_paq.push(['trackPageView']);_paq.push(['enableLinkTracking']);_paq.push(['enableHeartBeatTimer', 10]);(function() {var u="//tracker.leadexpress.nl/";_paq.push(['setTrackerUrl', u+'piwik.php']); _paq.push(['setSiteId', 1191]); var d=document, g=d.createElement('script'),s=d.getElementsByTagName('script')[0]; g.type='text/javascript'; g.async=true; g.defer=true; g.src=u+'piwik.js'; s.parentNode.insertBefore(g,s);})();

logo alcomex