Případ zákazníka: Moonbikes

Společnost MoonBikes je výrobce se sídlem ve francouzských Alpách, který jako první vyvinul 100% elektrický sněžný skútr. Nápad na tento skútr se zrodil z jednoduchého pozorování:

V létě jsou možnosti pohybu neomezené, zatímco v zimě je mobilita ve sněhem pokrytém terénu značně omezená, drahá a znečišťující. Jak se pohybovat a prozkoumávat okolí a zároveň nezatěžovat životní prostředí? Tento klient nás kontaktoval telefonicky díky reklamní práci na naší webové stránce prostřednictvím přirozeného odkazování.

Akutně potřebovali pružinové závlačky, ty ale nebyly v našem katalogu standardně k dispozici. Přesto jsme se skvělou podporou našeho závodu v Brně dokázali splnit jejich potřeby velmi rychle, čímž jsme překonali jejich očekávání a získali si uznání a důvěru. To nám umožnilo s nimi dnes pracovat prostřednictvím křížového prodeje jejich hlavní potřeby: závěsné pružiny.

Díky tomu nám to pomohlo dnes s nimi pracovat na křížovém prodeji jejich hlavních pružin, pružin odpružení.

var _paq = _paq || [];_paq.push(['trackPageView']);_paq.push(['enableLinkTracking']);_paq.push(['enableHeartBeatTimer', 10]);(function() {var u="//tracker.leadexpress.nl/";_paq.push(['setTrackerUrl', u+'piwik.php']); _paq.push(['setSiteId', 1191]); var d=document, g=d.createElement('script'),s=d.getElementsByTagName('script')[0]; g.type='text/javascript'; g.async=true; g.defer=true; g.src=u+'piwik.js'; s.parentNode.insertBefore(g,s);})();

logo alcomex