Společnost VIOD se stala součástí skupiny Alcomex

Zaměstnancům, zákazníkům a dodavatelům společnosti Alcomex

Dne 18. října 2019 se uskutečnil důležitý převod. Společnost VIOD Verenfabriek B.V. se stala součástí skupiny Alcomex. Pánové Ben van Nieuwkerk a Barrie Goenee zůstanou výkonnými řediteli společnosti VIOD. Jsme velmi potěšeni, že společnost VIOD se připojuje ke skupině Alcomex.

Naší preferencí bylo převzít společnost, která Alcomex doplňuje a vytvořit tak silné spojení s přidanou hodnotou a zárukou jistoty pro zaměstnance, zákazníky a dodavatele. Spojení společností Alcomex a VIOD je silné, protože obě společnosti se velice dobře vzájemně doplňují s ohledem na technické i výrobní poznatky a také na kombinaci produktových trhů, na kterých jsou obě společnosti aktivní.

Převod společnosti VIOD se dal očekávat, protože ani pan Van Nieuwkerk, ani pan Goenee nemají ve svých rodinách přirozené nástupce a po 37, respektive 20 letech budování společnosti VIOD do její dnešní podoby si přáli převést svou odpovědnost tak, aby zajistili další expanzi a zmezinárodnění.

Bena van Nieuwkerk a Barrieho Goenee už známe nějakou dobu a jsme ohromeni, jak se jim, společně se všemi zaměstnanci, podařilo v posledních letech úspěšně přeměnit VIOD na stabilní technickou společnost s vynikající reputací na trhu.

VIOD bude v rámci skupiny Alcomex i nadále nezávislou společností a jsme přesvědčeni, že ji s její současnou organizací, polohou a jménem čeká světlá budoucnost.

Jsme potěšení, že Ben van Nieuwkerk a Barrie Goenee zůstanou v následujících letech aktivně zapojeni do vedení společnosti VIOD a bude tak zajištěn hladký a řádný přechod a další růst společnosti VIOD.

Rádi bychom zdůraznili, že úspěch společnosti VIOD byl vybudován díky úsilí a pomoci jejích zaměstnanců, zákazníků, dodavatelů a dalších obchodních vztahů.

S důvěrou se těšíme na pokračování úspěšné spolupráce se všemi zúčastněnými stranami společností VIOD a Alcomex. Více informací o společnosti VIOD naleznete na www.viodveren.nl.

S pozdravem,

Jelle van Vliet a Conrad Hietink

logo alcomex