systém řízení kvality

Potřeba neustálého zlepšování, investic a rozvoje

V dnešním racionálním obchodním prostředí a tržně specifických systémech jakosti je kvalita dána normami jako TS16949 (automobilový průmysl), AS9001 (letecký průmysl), ISO900 všeobecně přijímané systémy kontroly / řízení kvality. Abychom splnili očekávání zákazníků, není QMS (systém řízení kvality) proto jen něco, co by bylo „pěkné mít“. V moderním obchodním světě je to nezbytnost.

V rámci skupiny Alcomex zastáváme filosofii „na poprvé správně, napoprvé kvalitně“ a společně s koncovými uživateli diskutujeme o tom, jak můžeme splnit očekávání zákazníků, zabezpečit dodavatelský řetězec, implementovat schopnost plnit JIT (Just in Time) a snížit pracovní kapitál odstraněním bezpečnostního skladu nebo zbytečných skladových zásob. Ve všech případech je však spolehlivost klíčovým faktorem, který začíná od kvality produktu přes studie vyrobitelnosti (PFMEA: analýza účinků režimu selhání produktu nebo procesu) až po kontrolu správních postupů.

Řízení a kontrola všech obchodních procesů, provádění neustálých analýz potřeb/ rizik, porozumění specifickým požadavkům uvedeným v zákaznických systémech QMS (provozovaných na různých trzích) a schopnost mluvit „stejným“ jazykem vytváří základ a stává se rozhodujícím faktorem.

Během posledních let společnost Alcomex investovala a bude pokračovat v investování značných prostředků do budování a udržování robustního systému řízení jakosti ve všech našich pobočkách v celé Evropě a Indii, abychom se ujistili, že jsme připraveni na budoucnost a jsme schopni zajistit dodávky na všech různých trzích, na kterých působíme.

qualität management system

logo alcomex