(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-KFG8FZ9'); Pružiny vyráběné na zakázku | Naše technické pružiny | Alcomex

Výroba pružiny na zakázku

Alcomex řadu let vyvíjí a vyrábí technické a ploché pružiny pro různé použití. Pružiny vyráběné na zakázku konzultujeme s techniky zákazníků, aby byly vyrobeny přesně podle jejich požadavků.

Váš partner v řešení pružin

Za pomoci našeho know-how v oblasti pružin a za použití našeho interního kalkulačního programu a praktických znalostí výroby hledáme nejekonomičtější řešení každé pružiny.

Máme rovněž informace týkající se například:

  • Povrchových úprav pro zvýšení životnosti a odolnosti proti korozi: zinkování, chrómování, nástřik plastů (PTFE), speciální nástřiky apod.
  • Čištění: moření/pasivování nebo čištění ultrazvukem
  • Speciální požadavky z různých odvětví trhu: včetně ropného průmyslu (materiály Norsok), automotive (TS16949), zdravotnictví (titanové materiály nebo PTLR) nebo obranné účely (MIL-specifikace)

Výrobní zařízení společnosti Alcomex

Aby Alcomex mohl splnit požadavky zákazníků, používá moderní strojní zařízení jako jsou:

1. CNC ohýbací a navíjecí stroje
2. Děrovací stroje
3. Tepelné zpracování
4. Poloautomatické stroje

Alcomex používá pro zakázkovou výrobu moderní výrobní stroje značky WAFIOS.

U prototypů pružin se snažíme o co nejkratší dodací termíny a o to, aby naše ceny byly konkurenceschopné.

Máte požadavek na zakázkovou výrobu?

Pokud hledáte výrobce pro svou zakázkovou výrobu pružin, je náš tým techniků připraven poskytnout Vám odbornou pomoc při výpočtu a konstrukci pružin. Pro Vaši poptávku můžete použít náš formulář.

Pošlete nám Váš dotaz
var _paq = _paq || [];_paq.push(['trackPageView']);_paq.push(['enableLinkTracking']);_paq.push(['enableHeartBeatTimer', 10]);(function() {var u="//tracker.leadexpress.nl/";_paq.push(['setTrackerUrl', u+'piwik.php']); _paq.push(['setSiteId', 1191]); var d=document, g=d.createElement('script'),s=d.getElementsByTagName('script')[0]; g.type='text/javascript'; g.async=true; g.defer=true; g.src=u+'piwik.js'; s.parentNode.insertBefore(g,s);})();

logo alcomex