Potravinářství

Potravinářství

Kvalita a bezpečnost jsou v potravinářském sektoru prvořadé. Na přípravu, skladování a servírování potravin jsou kladeny vysoké nároky. Pro potravinářský a zpracovatelský průmysl rádi pracujeme na nových možnostech a inovacích v oblasti technických dodávek a zařízení. Obvykle se nejedná o hotová řešení a Alcomex nabízí možnosti s řešením pružin na míru zákaníka. Vyrábíme všechny druhy pružin na různé bázi například pro potravinářské stroje, průmyslové kuchyňské vybavení a balící techniku.

KONTAKTUJTE NÁS NEBO OBJEDNEJTE PŘÍMO!

Jste jako výrobce potravin zvědaví na naše možnosti? Poté položte svůj dotaz vyplněním kontaktního formuláře níže a my se vám co nejdříve ozveme s vhodným řešením. Už víte, co potřebujete? Objednejte snadno a rychle v našem internetovém obchodě, kde máme skladem více než 4000 druhů pružin.

  • Max. file size: 10 MB.
    Vložte technický výkres nebo fotografii (max. 24 Mb).
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

var _paq = _paq || [];_paq.push(['trackPageView']);_paq.push(['enableLinkTracking']);_paq.push(['enableHeartBeatTimer', 10]);(function() {var u="//tracker.leadexpress.nl/";_paq.push(['setTrackerUrl', u+'piwik.php']); _paq.push(['setSiteId', 1191]); var d=document, g=d.createElement('script'),s=d.getElementsByTagName('script')[0]; g.type='text/javascript'; g.async=true; g.defer=true; g.src=u+'piwik.js'; s.parentNode.insertBefore(g,s);})();

logo alcomex