Slovo zákazníka: Nastavitelný šroub Eurofast®

Eurofast® je již více než 40 let specialistou na vysoce kvalitní upevňovací systémy pro ploché střechy i opláštění. Společnost vznikla v Nizozemsku jako rodinný podnik, od té doby však získala mezinárodní renomé a nyní působí ve více než 25 evropských zemích. Společnost Eurofast® nabízí řešení pro různé ploché střechy a systémy opláštění a zaměřuje se na vývoj, výrobu a distribuci k tomu určených upevňovacích systémů.

header eurofast alcomex veren

Výzva

V dnešní době má každá střecha izolační vrstvu a u mnoha střech je tato izolace v šikmé poloze, která vyžaduje upevňovací prvky různých délek. Například izolace může mít 10 centimetrů na začátku střechy, ale 25 centimetrů na konci. Společnost Eurofast® byla postavena před složitý úkol vyvinout nový typ upevňovacích prvků pro střechy, které budou vhodné pro šikmou izolaci na betonovém povrchu.

Společnost Alcomex jako partner orientovaný na řešení

Řešení, které bylo vyvinuto pro toto složité zadání, se nazývá „nastavitelný šroub“: Nastavitelný šroub Eurofast® (EAS), kterým lze upevnit izolaci různé tloušťky. Tento šroub byl částečně vytvořen díky jedinečnému pružinovému výrobku, který poskytla společnost Alcomex, a díky promýšlení během vývojové fáze spolupráce. Když promýšlíme konfiguraci pružiny, požadované síly a prostor instalace hned od začátku projektu, jsme schopni optimálně využít naše zkušenosti a znalosti.

Uitwerking project Eurofast Alcomex Aanpasbare Schroef

Eurofast® o společnosti Alcomex

„Se společností Alcomex spolupracujeme již téměř rok a považujeme ji za vstřícnou organizaci, která aktivně uvažuje o řešení. I když projekt musíme v počátečních fázích několikrát vracet zpět na rýsovací prkno, vždy to společně vyřešíme.“

logo alcomex