Update COVID-19

Alcomex logo deurveren

Alcomex: Vaš partner ve světě pružin. I v těchto tězkých časech. 

23. března 2020

Řada z vás se nás ptá na kontinuitu našeho provozu v průběhu současné krize. Jsme rádi, že můžeme potvrdit, že i nadále fungujeme a jsme připraveni plnit potřeby našich zákazníků. 

Ve všech našich zařízeních jsme přijali zdravotní a hygienická opatření v souladu s místními pokyny – a nad jejich rámec. Děláme maximum, abychom zajistili stejnou úroveň servisu jako před krizí a vyvarovali se možných zpoždění. Kvůli tomu úzce spolupracujeme s našimi dodavateli.

Vaše kontakty jsou Vám k dispozici na e-mailu a na telefonu. Jsme připraveni Vám odpovědět skutečně rychle. Osobních schůzek je však třeba se maximálně vyvarovat.

Řada z nás v souvislosti s epidemií Covid-19 přijala tolik potřebná zdravotní opatření. Během tohoto extrémně obtížného a nepředvídaného období myslíme na naše zákazníky, partnery a globálně na všechny společnosti v průmyslovém sektoru.

Upřímně doufáme, že Vaše rodiny, blízcí a kolegové vyjdou z této epidemie beze škod a přejeme rychlé uzdravení všem, jejichž zdraví již bylo napadeno.

Váš tým Alcomex

logo alcomex