(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-KFG8FZ9'); Hlavní pružiny | Vysoce kvalitní pružiny na zakázku | Alcomex
Spirálové pružiny

Spirálové pružiny

Power springs Alcomex SpringsSpirálové pružiny jsou vyrobeny z pásové oceli a namontovány mezi vnitřní středový hřídel a vnější pouzdro pružiny. Točivý moment je generován buď rotací středového hřídele, nebo samotného pouzdra pružiny.

Spirálové pružiny se nepoužívají pouze při výrobě hodin. Najdeme je v různých typech zahradní techniky, mechanických motorech, protizávažích a navíjecích zařízeních.

Jejich dlouhá rotační kapacita, nepřetržitý točivý moment a prakticky absence tření z nich činí oblíbenou volbu v široké řadě aplikací.

Tloušťka pružiny: do 2 mm

 

Technické informace o spirálových pružinách

Existují dva typy spirálových pružin, konvenční nebo předpjaté. Konvenční spirálové pružiny mají limit přibližně 20 pracovních otáček; a předpjaté spirálové pružiny umožňují až 50 pracovních otáček a zároveň nabízejí zvýšený točivý moment. Životnost dynamického cyklu je však u předpjatých pružin nižší.

 

Alcomex power springsVýroba

Konvenční spirálové pružiny se vyrábějí pevným navinutím pružinového materiálu na trn a připojením volného konce k pouzdru. Předepjaté pružiny jsou vyráběny stočením materiálu pružiny pomocí patentovaných procesů, které udělují příznivé zbytkové napětí; tento speciálně navinutý materiál je pak pevně navinut na trn a volný konec je připojen k pouzdru.

Spirálové pružiny jsou vyráběny z různých materiálů v závislosti na jejich použití; které zahrnují nejčastěji nerezovou ocel normy AISI 301 a vysokouhlíkovou ocel. Tam, kde je to vhodné, se také používají jiné speciální slitiny/třídy.

 

Hlavní pružiny na míru

Kromě našeho skladu pružin vyrábí Alcomex také hnací pružiny šité na míru zákazníkům. To může znamenat různé materiály, rozměry a zpracování.

Zeptejte se nyní

var _paq = _paq || [];_paq.push(['trackPageView']);_paq.push(['enableLinkTracking']);_paq.push(['enableHeartBeatTimer', 10]);(function() {var u="//tracker.leadexpress.nl/";_paq.push(['setTrackerUrl', u+'piwik.php']); _paq.push(['setSiteId', 1191]); var d=document, g=d.createElement('script'),s=d.getElementsByTagName('script')[0]; g.type='text/javascript'; g.async=true; g.defer=true; g.src=u+'piwik.js'; s.parentNode.insertBefore(g,s);})();

logo alcomex